Spletna stran za izboljšanje uporabniške izkušnje uporablja piškote. Z uporabo strani se strinjate z uporabo piškotov.

  • Banner

  • −10%

Termovizija Zeiss DTC 3/38 CLIP-ON

CZE527031

Zeiss je na trg lansiral CLIP-ON termo napravo, ki omogoča pritrditev tudi na strelno optiko. Z uporabo najvišje kakovosti germanijevih objektivov in najnovejše generacija 12 mikronskega senzorja 384x2882, se izkaže z izboljšanim prepoznavanjem podrobnosti in izboljšano vidljivostjo.

4.000,00 €
3.600,00 € Prihranek 10%
Z DDV
Količina
Na zalogi pri dobavitelju! Rok dobave 7-14 dni.

Opis

Glavne značilnosti serije DTC:

Germanijevi objektivi najvišje kakovosti, ki se popolnoma ujemajo z najnovejšo generacijo senzorja 12mikronov 384x288, vodijo do izboljšanega prepoznavanja podrobnosti.

HD AMOLED zaslon zagotavlja, da je visokokakovostna slika, ki jo daje senzor, prikazana v jasni sliki,bogati s kontrastom, da se razlikujejo tudi najmanjše podrobnosti.

Funkcija Contrast Boost zagotavlja boljšo vidljivost v meglenem ali vlažnem okolju.

Ker se večina strelnih daljnogledov začne s povečavo 3 ali več, je ZEISS DTC 3/38 optimiziran daprikaže celotno vidno polje pri 3-kratni povečavi.

Enostavno in intuitivno upravljanje omogoča uporabniku prijazno uporabo tudi v temi ali vrokavicah.

Začetna nastavitev strelnega daljnogleda in DTC je preprosta, ročno nastavljanje na ničlo ostaja možno.Zero-in-pomočnik olajša postopek nastavitve ničle.

Strelni profili omogočajo lovcu izjemno prilagodljivost, saj lahko shrani do štiri različne profile za različne strelne daljnoglede.

DTC zanesljivo doseže neprekinjeno delovanje 10 ur. To daje lovcu čas delovanja za več lovov brezpolnjenja, saj je naprava večinoma vklopljena le za nekaj minut.

Doseg detekcije: do 1950m

Montaža in demontaža ne vplivata na nastrelitev.

Adapter ni vključen v ceno!

** za tehnične podatke glejte v slikovni galeriji

Podrobnosti
CZE527031
16 drugi izdelki v isti kategoriji:

SKU: OPT77375

Pulsar Krypton XG50 Thermal CLIP-ON

Najvišji model clip-on  termalnega nastavka znamke Pulsar. Toplotni senzor z resolucijo 640x480 omogoča detekcijo do kar 2300m. Pri namestitvi na strelni daljnogled, ni potrena ponovna nastrelitev optike!

Cena 2.975,00 € Redna cena 4.250,00 €
Več
Na zalogi pri dobavitelju! Predviden rok dobave: 7 dni.

SKU: KON7955

Nočni Monokular Flame 1,4x-11,2x Termovizija, Konus

Eden najbolj vsestranskih termovizijskih monokularjev v svojem cenovnem razredu. Napravo odlikujejo 4 različni načini prikaza in detekcija do kar 3157m. V svojem cenovnem razredu je brez konkurence, saj z vgrajenim toplotnim senzorjem z resolucijo 640x512 prinaša kvaliteto slike, kot jo imajo mnogo dražje naprave. 

Cena 2.392,00 € Redna cena 2.990,00 €
Več
Na zalogi pri dobavitelju! Rok dobave 7-14 dni.

SKU: SLO006512

Optika Nočna Liemke Keiler 35 PRO (model 2020)

Termovizija Keiler 35 Pro modelnega leta 2020 je prva izbira za ambiciozne lovce. Zmogljivost na velike razdalje in ostrina slike  priča o kbaliteti te robustne in kompaktne termovizije. Tehnična podlaga za to sta zmogljiv detektor VOx in nov zaslon LCOS v formatu QVGA. Na voljo so različni načini gledanja, po potrebi tudi povečava. Optika ima doseg...

Cena 2.239,81 € Redna cena 2.695,00 €
Več
Ni na zalogi

SKU: CZE527010

Termovizija Zeiss DTI 3/35 Thermal Camera

Termovizije Zeiss serije DTI 3 so bile zasnovane posebej za potrebe lova. Z ločljivostjo senzorja 384x288 in kvalitetnim HD LCOS zaslonom prinaša odlično kvaliteto slike z resoulicijo, ki omogoča zaznavo detajlov tudi na razdalji 1200.

Cena 2.655,00 € Redna cena 2.950,00 €
Več
Na zalogi pri dobavitelju! Rok dobave 7-14 dni.

SKU: SWATM35

Termovizija Swarovski tM 35 CLIP-ON

Z najsodobnejšo termovizijsko tehnologijo tM 35 navdušuje kot ročna termo naprava ali kot CLIP-ON naprava, ki s primernim adpaterjem omogoča hitro montažo na strelni daljnogled.

Cena 4.320,00 € Redna cena 4.800,00 €
Več
Na zalogi pri dobavitelju! Predviden rok dobave: 14 dni.