- −20%
Topla zimska jakna zasnovana za temperature tudi do -30° C za dolge zimske love. Uporaba najboljših materialov jo odlikuje z vodoodpornostjo, odpornostjo na veter ob tem pa je izjemno lahka in popolnoma neslišna.
- izjemno topla jakna, za temperature do -30° C.
- posebne tehnologije in uporaba najboljših materialov jo naredijo odporno na vodo in veter, a obenem zračno.
- vodni stolpec: 8000 H2O/m²
- z uporabo BRATEX membrane se doseže, da jakna diha in odvaja odvečno vlago (paroprepustnost 8000 g/m²/24h)
- zunanja plast tkanine je obdelana s tehnologijo DRY CARE, ki jo naredi odbojno za vodo in umazanijo in zagotavlja tudi lažje čiščenje.
- lahka in neslišna tkanina
- posebna izolacijska plast za ogrevanje, ki se imenuje SUBZERO, zagotavlja maksimalno toplotno udobje z omejenim minimalnim volumnom in maso.
Jakna ima veliko praktičnih elementov, kot so:
✔ veliko notranjih in zunanjih žepov - tudi na hrbtu in na rokavu
✔ snemljiva kapuca
✔ v ramenih in na komolcih je ojačana z dodatnim materialom, odpornim proti odrgninam
✔ oranžni opozorilni trak v žepku na rokavu...
- Jakna z ustrezno izbranimi materiali ustvarja THERMO-sistem, ki uporabniku zagotavlja toplotno udobje zahvaljujoč kroženju zraka, odtekanju vlage na zunanji strani, zaščiti pred vetrom, dežjem in pregrevanjem. Sistem je dinamičen in deluje hitreje, ko je razlika v temperaturi znotraj in zunaj oblačila večja.
Sestava: 100% poliester
SKU: RTILTG831245
Orodje priznane znamke Leatherman s kar 25 let garancije.
SKU: FRA2003695
Futrola za puško "All-in" je izdelan iz robustnega poliestra in, kot že ime pove, shrani vse pomembno v transportno torbo.
SKU: HATMOD1000S45
Znamka: HATSAN arms
Zračna puška Striker 1000S ima odlično sintetično kopito z gumiranimi vložki za boljši oprijem.
SKU: HN92184500004
Znamka: H&N SPORT
Diabole priznanega nemškega proizvajalca H&N Sport, izdelane za natančne strele tudi na daljše razdalje. Primeren za najmočnejše zračne puške.